برگزاری جلسه توجیهی پایان سال 1401هـ.ش برای مدیران محترم مدارس شهرستان جویبار

چهارشنبه و پنج‌شنبه 24و25 اسفند 1401هـ.ش

پیرو برنامه مندرج در بخشنامه ارسالی روزهای گذشته، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ 24و25 اسفندماه1401هـ.ش طی 4جلسه برنامه‌ریزی شده، پذیرای مقدم پربرکت مدیران محترم مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم شهرستان جویبار در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی زکریای‌رازی بودیم. در این جلسات، مدیر محترم پژوهش‌سرا جناب آقای حبیبی ضمن خیرمقدم‌گویی به ارائه گزارش و توضیح در مورد برنامه‌ها و رویدادها و مسابقات پژوهشی-آزمایشی پرداختند. در خلال جلسات نیز مدیران محترم به بیان پیشنهادات و انتقادات خود اقدام نمودند. در ادامه خلاصه موارد مطروحه به نظر مبارک شما تقدیم می‌گردد. امید است در سال پیش رو با تقویت همکاری‌های مدارس و مدیران محترم فرهیخته شهرستان شاهد پیشرفت چشمگیر پژوهش و آزمایش در شهر زیبا و تاریخی جویبار باشیم.

متن خلاصه جلسات مدیران مدارس شهرستان:

جلسه در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی زکریای رازی شهرستان جویبار با تلاوت قرآن مجید آغاز گردید.
مدیر پژوهش‌سرا با عرض خیر و مقدم خدمت حضار جلسه را با مطالب زیر ادامه دادند.
مطالب عنوان شده
1- آشنایی با کانال های شاد قطب کشوری جشنواره علمی و پژوهشی
2- معرفی سایت پژوهش سرا و شرح فعالیت های صورت گرفته در سایت
3- تشریح چهار برنامه شهرستانی نوج، فصل نامه الکترونیکی، آزمایش در مدرسه-منزل و مهارت خواندن
4- گزارشی از منابع درآمدی پژوهش سرا
5- تشریح چهارمین دوره جشنواره علمی و پژوهشی و شیوه نامه های مسابقات
/*/
– کانال های قطب کشوری شاد:
مهمترین منبع اطلاعاتی دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات علمی و پژوهشی است که به مدیران معرفی شد و همچنین لینک این کانال ها به صفحه شخصی مدیران ارسال شد تا مدیران برای دانش آموزان ارسال کنند و همچنین فیلم جهت استفاده از کانال ها نیز برای مدیران ارسال گردید
– سایت پژوهش سرا:
به آدرس http://zjoybar.ir/ به مدیران حاضر معرفی شد و فعالیت های انجام شده به رویت مدیران رسید
– برنامه شهرستانی ارائه شده:
برنامه‌های پژوهش سرا در اول سال توسط پژوهش سرا به صورت بخشنامه ارائه شده بود یادآوری گردید و چند نمونه از آن که در سایت موجود بود برای مدیران نمایش داده شد
– مدارس بازدید کننده از پژوهش سرا: بیش از 20 مدرسه و 35 کلاس درس از پژوهش سرا بازدید کردند که بیشتر مدارس ابتدایی بوده است.
– منابع درآمدی امسال از طریق اداره آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش نداشتیم و تنها در آمد ما از حق عضویت دانش آموزان و بازدید دانش آموزان بوده است به مبلغ 29000000 ریال بوده است.
– در تشریح شیوه نامه ها، شیوه نامه ها به تفکیک دوره در سایت پژوهش سرای دانش آموزی زکریای رازی جویبار به عنوان دانش پژوهان جویبار بارگذاری شده و به همه مدیران حاضر شرح داده شد و همچنین به صفحه شخصی مدیران با فیلم راهنما ارسال گردید.
– ساخت کارگاه‌های جدید و مرمت ساختمان و حیاط پژوهش سرا:
برای ساخت کارگاه رباتیک و رایانه دو کلاس را در حال رنگ آمیزی داریم و جهت تکمیل فضای فیزیک کارگاه نیاز به مبلغ 20 الی 50 میلیون تومان هزینه است که از خیرین شهرستان در جهت ساخت و تجهیز آن‌ها دعوت به عمل می آید.

/پایان خبر/

بازدیدها: 24

فهرست